VOIP a call centra

VOIP je služba využívající datovou síť pro přenos hlasu (telefonování a faxování). Kromě hlavní výhody tj. nižších nákladů ve srovnání s klasickou telefonní linkou získáte přehlednější správu telefonních čísel, jejich větší mobilitu a napojení na ICT systémy (IS, CRM). Samozřejmostí je možnost využití všech moderních funkcí – konferenční hovory, předání a převzetí hovoru, tel. seznam, zkrácené volby, faxování z PC atd. Všechny služby můžete spravovat přes jednoduchou internetovou aplikaci.

Pro podrobné informace o možnostech a službách nás kontaktujte, provozujeme několik VOIP ústředen včetně billingového a monitorovacího systému tj. dokážeme Vám poradit a vše názorně předvést. Vlastníme telekomunikační licenci pro celou Českou republiku a proto dokážeme dodat telefonní čísla různých UTO.

Budování a provozování call center

Uvažujete o využívání služeb call centra? Chcete ve svém podnikání využívat zelené a barevné linky? Již jsme vybudovali několik call center a několik jich také provozujeme a pronajímáme. Výhody v případě pronájmu jsou zřejmé – žádné investiční náklady a maximální flexibilita používané služby. Používáme osvědčené technologie, celá infrastruktura je trvale monitorovaná a zálohovaná tj. garantujeme nejvyšší možnou dostupnost celého řešení.

Služby callcentra

Poskytujeme služby callcentra. Chcete uskutečnit telemarketingovou kampaň a zlepšit služby pro své zákazníky prostřednictvím infolinky nebo recepčních služeb popř. zvýšit obrat prostřednictvím aktivního prodeje přes telefon? Nechcete přitom investovat do vlastního call centra? Obraťte se na nás, rádi Vám nabídneme své služby a řešení ušité na míru Vašim potřebám. Máme zkušenosti s telemarketingovými kampaněmi především pro bankovní a telekomunikační služby a produkty.

Telefonní ústředny

Chcete svoji stávající ústřednu rozšířit o IP telefonii popř. další moderní technologie? Kontaktujte nás, máme bohaté zkušenosti. Kromě upgradu Vaší současné Vám samozřejmě dokážeme nabídnout i dodávku zcela nové ústředny včetně všech souvisejících technologií (datová síť, konektivita, koncové přístroje atd.).

Ceník VOIP

zpět na naše služby