Naše služby

Správa ICT prostředí a outsourcing

Spravujeme svěřené ICT prostředí našich zákazníků (datové sítě, HW a SW prostředky). Naši technici na základě smlouvy provádí pravidelnou preventivní i akutní údržbu. Zákazníci s přidělenými techniky komunikují prostřednictvím telefonu nebo internetové aplikace (helpdesku – každý zákazník má vlastní přístup a může sledovat stav a řešení případných problémů).

více informací

 

VOIP a call centra

VOIP je služba využívající datovou síť pro přenos hlasu (telefonování a faxování). Kromě hlavní výhody tj. nižších nákladů ve srovnání s klasickou telefonní linkou získáte přehlednější správu telefonních čísel, jejich větší mobilitu a napojení na ICT systémy (IS, CRM). Samozřejmostí je možnost využití všech moderních funkcí – konferenční hovory, předání a převzetí hovoru, tel. seznam, zkrácené volby, faxování z PC atd. Všechny služby můžete spravovat přes jednoduchou internetovou aplikaci.

více informací

 

Internetové služby

  • Internetové připojení
  • Hosting a housing
  • Webdesign a e-shop
  • SEO, internetový marketing, copywriting

více informací

 

Datové sítě a další služby

Vybudovali jsme a provozujeme vlastní datovou optickou síť  doplněnou o bezdrátovou síť. Realizujeme sítě na klíč a provádíme jejich následnou údržbu a upgrade. Nabízíme Vám v této oblasti poradenství, projekční činnost i realizační činnost. Samozřejmostí je nepřetržitý monitoring a technická podpora, možnost záložního připojení a testování funkčnosti sítě fyzickým proměřením kabeláže atd. Vzhledem k budování provozu optických sítí, vlastníme vlastní vybavení pro svařování a měření optických kabelů. Jsme schopni realizovat pro naše zákazníky a partnery dodávky optických a metalických rozvodů  na klíč.  Datové rozvody a elektro rozvody provádíme ve spolupráci se společností ERPO. My provedeme technologický návrh a systémové konfigurace , zakončení kabeláže a měření, společnost ERPO provede fyzickou instalaci kabeláže. Tento model spolupráce se nám velmi osvědčil.

více informací

Vzdálená pomoc

Další službou poskytovanou v souvislosti se servisem výpočetní techniky je tzv. Vzdálená pomoc. Služba funguje tak, že si zákazník e-mailem nebo telefonicky nahlásí požadavek na vzdálenou pomoc. Následně zákazníkovi zavoláme tak, aby neplatil vysoké hovorné, pomocí specializovaného programu se připojíme přímo na plochu opravovaného počítače tak, že náš technik vidí úplně stejnou obrazovku a může počítač plnohodnotně ovládat. Telefonicky pak řeší se zákazníkem a on-line odstraňuje poruchu, popřípadě názorně ukazuje ovládání či nastavení. Před ukončením hovoru zákazníka požádáme, aby program vypnul a tím našeho technika odpojil. Celá služba je velmi jednoduchá, rychlá a bezpečná.

Pro připojení do počítače zákazníka je nutné spuštění programu TeamViewer a sdělení unikátního hesla telefonicky našemu technikovi. Bez tohoto hesla se nemůže nikdo z naší společnosti připojit a toto heslo platí pouze pro jedno přihlášení (spuštění programu). Přenos je šifrován tak, aby nemohl být odposlechnut třetí stranou. Podmínkou služby je, aby měl zákazník funkční připojení k Internetu, program pro svoji činnost připojení k Internetu potřebuje.

Pomocí vzdálené podpory pro Vás můžeme například:

  • pomáhat s nastavením a řešením chyb poštovního klienta
  • nastavovat ostatní programy a řešit jejich problémy
  • čistit počítač od škodlivého software a provádět údržbu
Produkt Cena
Telefonická a vzdálená pomoc 600,00 Kč bez DPH / 60 min.*

* Účtováno každých započatých 15 minut.