Internetové služby

  • Internetové připojení
  • Hosting a housing
  • Webdesign a e-shop
  • SEO, internetový marketing, copywriting

Internetové připojení

Nabízíme Vám internetové připojení k naší optické a bezdrátové síti na území Zlínského kraje (mapa pokrytí). Kromě připojení získáte i nepřetržitou  technickou podporu a monitoring přístupových bodů a celé sítě 24 hodin denně (systém monitoruje dostupnost připojení a v případě, že dojde k výpadku na přenosové trase, dochazí automaticky k jejímu přesměřování na druhou trasu, v současné době máme dvě autonomní datové linky o rychlosti 100 Mbps, obě realizované přes optické okruhy).

Na detaily svého účtu včetně všech smluv, faktur a dalších informací se můžete podívat přes webové rozhraní. V ceně je zřízení e-mailového účtu, vyhrazený zabezpečený prostor na serveru pro Vaše data a plnohodnotné telefonní číslo pro VOIP telefonování.

Hosting a housing

Pro naše projekty a zákazníky máme vlastní datové centrum, které můžete využívat i Vy, a to ve formě pronájmu vyhrazeného místa na našich serverech nebo pronájmu místa v racku pro Váš vlastní server. Samozřejmostí je možnost použití virtualizačních technologií pro Vaše aplikace. Základní parametry datového centra: 2 nezávislé optické trasy, automatické zálohování všech technologií, nepřetržitý monitoring a technická podpora, profesionální fyzické zabezpečení (zabezpečený vstup, uzamykatelné racky, bezpečnostní kamery atd.) i chlazení, vzdálená správa atd. Vše s použitím kvalitních technologií Fujitsu a Cisco. Redundance všech technologií (připojení, výkon, zálohování, napájení, chlazení).

Webdesign a e-shop

Profesionálně vypadající webové stránky jsou již v dnešní době nezbytností pro každou organizaci. Dokážeme Vám nabídnout kompletní servis – tvorba a správa rozsáhlých internetových prezentací, nasazení redakčních systémů, zřízení a správa domén, hostování webů na našich serverech s kvalitní konektivitou včetně zálohování a nepřetržitého monitoringu a mnoho souvisejících služeb viz. níže. Vytvořili jsme několik úspěšných e-shopů postavených na profesionálních e-commerce systémech. Kromě webdesignu řešíme i grafický design (návrhy logotypů, corporate identity, reklamní grafika atd.). Vlastníme technologie pro následující tiskové služby: malosériový tisk, výroba potištěných etiket a etiket s čárovými kódy.

SEO, internetový marketing, copywriting

Kvalitně vytvořený web nebo e-shop je jen jednou částí služeb, které v této oblasti nabízíme. Velmi důležitá je také optimalizace pro vyhledávací servery (SEO). Nesplňuje návštěvnost webu nebo úspěšnost e-shopu Vaše očekávání? Na základě SEO a analýzy obsahu Vám dokážeme doporučit opatření, která to změní. Poradíme Vám a vytvoříme na míru internetové reklamní kampaně, dáme Vám rady, které jsou doslova k nezaplacení. Vytvoříme obsah Vaší internetové prezentace (copywriting) a zdůrazníme Vaše silné stránky tak, že se odlišíte od konkurence.

Realizované weby:

Ceníky prací:

Ceník VOIP
Ceník internetových služeb
Ceník grafických prací a služeb

zpět na naše služby