Datové sítě a další služby

  • Datové sítě
  • Kamerové a docházkové systémy
  • Rozvody STA a slaboproudé rozvody
  • Licenční poradenství a SW audit
  • Licenční poradenství a SW audit
  • Prodej a servis HW/SW

Datové sítě

Vybudovali jsme a provozujeme vlastní datovou optickou síť  doplněnou o bezdrátovou síť. Realizujeme sítě na klíč a provádíme jejich následnou údržbu a upgrade. Nabízíme Vám v této oblasti poradenství, projekční činnost i realizační činnost. Samozřejmostí je nepřetržitý monitoring a technická podpora, možnost záložního připojení a testování funkčnosti sítě fyzickým proměřením kabeláže atd. Naši vyškolení a certifikovaní zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi realizují datové sítě následujícími technologiemi: optické (vlastníme technologii pro sváření i lepení) a metalické kabely, laserové a mikrovlnné bezdrátové spoje, VOIP, PoE, ADSL atd.

Kamerové a docházkové systémy

Dodáváme také kamerové systémy (CCTV i IP) včetně možnosti ukládání dat a vzdálené správy. Systémy jsou vhodné jak pro vnitřní užití tak pro sledování rozsáhlých venkovních areálů. Chcete mít přehled o pohybu zaměstnanců a využívat tyto informace (podklady pro mzdy, vyhodnocení pracovní doby atd.)? Docházkový systém od nás Vám to umožní.

Rozvody STA a slaboproudé rozvody

Realizujeme také rozvody STA (společná televizní a rozhlasová anténa), protipožární a zabezpečovací systémy EZS a EPS, rozhlasové a ozvučovací systémy a anténní systémy. Vše od návrhu a projektu přes realizaci a montáž až po následnou údržbu a servis.

Licenční poradenství a SW audit

Chcete mít jistotu, že SW používaný ve Vaší společnosti je legální? Chcete efektivně využívat finanční prostředky a plánovat investice do SW? Poradíme Vám, jaký SW skutečně potřebujete a doporučíme Vám nejvhodnější licenční model tj. jak SW nejlépe koupit. Nabízíme Vám své služby v oblasti SW auditu a licenčního poradenství.

Optimalizace tiskového prostředí

Navrhneme Vám tiskový systém, který bude přesně vyhovovat Vašim požadavkům, ušetříme Vám finanční prostředky optimalizací Vašeho tiskového prostředí, zbavíme Vás starostí s tiskovým systémem díky outsourcingu. Věnujte se Vašemu podnikání naplno, starosti s tiskem a zpracováním dat nechte na nás. Nabízíme Vám audit tiskového prostředí, prodej a servis tiskových zařízení a spotřebního materiálu.

Prodej a servis HW/SW

Jsme schopni dodat kompletní portfolio HW/SW: servery, datová úložiště, počítače, monitory, notebooky, příslušenství, projektory atd. A následně na všechny technologie poskytovat záruční i pozáruční servis: instalace, diagnostika, konfigurace, aktualizace, údržba atd.

zpět na naše služby